banner-neskutecne

10/6/2012 Pud a zkušenost

neděle 10. 6. 2012

zkusenost-a-pud10/6/2012  v Café V lese

PUD A ZKUŠENOST docprogram

herecký koncert T. Šoa Tausingerové z pera M. Samce a pisničkový pořad - recitál na přání - (ŠOA HISterka, Markéta Ježivá, Bio Masha a Chodská Junta revival)

.. pýcha, předsudek, cit, rap, freestyle, music, tanec, zpěvy, cudné děvy i procházka po pokoji!  - herecký koncert, nenucená filipika Je krásné být sama sebou doma! (v českém znění Petr Oliva Daniel Dítě, Miriam Kantorková, Dagmar Čárová) - k tanci a poslechu ŠOA HISterka, Markéta Ježivá, Bio Masha a Chodská Junta revival

Knihy pro dívky vypráví o setkání s pravým mužem, knihy pro chlapce o dobrodružství. Knihy o partnerských vztazích čtou pouze ženy. Píše se v nich: mluvte věcně, neobtěžujte partnera zbytečně, buďte sama sebou. Podívejte se na vztahy kolem sebe bystrýma očima staré panny. A zjistíte, že důležité je být sama sebou. Stará panna bystře glosuje, jak chudá chytrá holka ke štěstí přišla.

Machisticko – šovinistická píseň na téma „Je krásné být sama sebou.“ Sama doma sebou.Na půdorysu románu Jane Austenové Pýcha a předsudek stavíme svou osobní výpověď, která je něco mezi písněmi krásných, mladých, úspěšných, samostatných žen (Beyoncé); krásných mladých, nešťastných, zamilovaných žen (Alannis Morrissete, Macy Gray); a pracovitých, chápajících, čistotných žen (pořad Sama doma). Chceme to říct mužům, ale zase to uvidí jenom ženy.

Po janáčkovském způsobu se snažíme o analýzu důvěrných rozhovorů mezi současnými mladými neúspěšnými ženami. Jde nám o maximální míru upřímnosti. cena 60 Kč.

urpop.cz  |  cafevlese.cz  |  youtu.be/5MwDPAnKwo8